MINI Countryman
Mini 2.0 John Cooper Works ALL4 Classic 306PK | Harman/Kardon | Sfeer | HUD | Keyless | 12 MND Garantie
Direct kopen, basisprijs: € 42.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.980,-
LEASEPRIJS: € 708,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.596,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Countryman |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 2.0 John Cooper Works ALL4 Classic 306PK | Harman/Kardon | Sfeer | HUD | Keyless | 12 MND Garantie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 maart 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 69.612 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 708,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 225 kw / 306 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.580 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.175 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Voor-en achterspoiler
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Keyless start
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- kunstlederen/microvezel bekleding
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking